Korzyści wynikające ze współpracy z nami

Infrormacje

Twój partner logistyczny

Od początku istnienia Firma Blue Trans nastawiona była na perfekcyjne wykonywanie usług transportowych. Realizujemy transport krajowy, zagraniczny, przesyłki ekspresowe oraz pozostałe usługi transportowe. Szybkość, punktualność oraz troska o powierzony towar i dostawę we właściwe miejsce to nasze główne cechy. świadczymy usługi na rzecz małych i dużych przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych, a harmonogram dostaw staramy się dostosować do Państwa potrzeb.

Jeśli stawiają Państwo na profesjonalizm, rzetelność, szybkość realizacji usług oraz atrakcyjne ceny to nasza oferta na pewno sprosta Państwa oczekiwaniom. Każda przesyłka ubezpieczona jest poprzez wysoką polisę, a towary są przez nas należycie zabezpieczane, Dodatkowo nasze samochody posiadają całodobowy monitoring satelitarny gwarantujący terminowość zlecanych nam transportów, a tym samym niezakłócony przebieg procesów logistycznych, zarządzanie flotą, monitorowanie pojazdów i ochronę środków transportu w jakich uczestniczymy. Lokalizacja pojazdów wykorzystuje zaawansowane systemy GPS i sieci GSM. Posiadamy wszystkie ubezpieczenia takie jak OCP oraz ważne badania techniczne nowego taboru . Mamy wszystkie niezbędne uprawnienia do świadczenia usług transportowych, a nasz tabor dostosowany jest do standardów międzynarodowych . Zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców z dużym doświadczeniem w zakresie prowadzenia pojazdów na terenie UE.

Terminowość

Każda oferowana usługa realizowana jest w uzgodnionym z Klientem terminie.

Profesjonalne Podejście

Kompleksowe, optymalne oraz przede wszystkim indywidualne podejście do wszelkich potrzeb Klienta w zakresie wszystkich oferowanych przez naszą firmę usług.

Bezpieczeństwo

Firma transportowa od ponad 10 lat w branży, liczne certyfikaty jakości oraz ubezpieczenie to gwarancja bezpieczeństwa naszych Klientów.

Szybkość

Szybkość, punktualność oraz troska o powierzony towar i dostawę we właściwe miejsce to nasze główne cechy.

Kompleksowa Realizacja

Firma transportowa Blue Trans zadba o wszystkie aspekty związane z realizacją twojego zlecenia zgodnie z najwyższymi standardami, które od lat wyznaczamy na rynku.

Usługę transportu międzynarodowego
świadczymy w całej unii Europejskiej